Парламентські асамблеї НАТО, ПАРЄ та ОБСЄ запевнили у повній підтримці України – Стефанчук

Президенти всіх парламентських асамблей заявили про повну підтримку України під час робочого візиту голови Верховної Ради Руслана Стефанчука до Ірландії. Про це 28 вересня повідомило агентство "Інтерфакс-Україна".

"Окрему роль ми відвели для зустрічей із керівниками парламентських асамблей. Із президентами ПАРЄ, НАТО, ОБСЄ ми багато обговорювали, оскільки на ці організації також покладено важливі завдання з координації парламентів за пріоритетними напрямами. Для нас дуже важливо, що всі президенти парламентських асамблей заявили про повну підтримку України", - сказав голова ВР.

За словами Стефанчука, роль парламентів у житті суспільств на сьогодні - вкрай значна, а тому "їхня активність у межах їхньої держави може стати вирішальною для підтримки України, а значить - для здобуття нашої спільної перемоги". 

Зважаючи на це, він також провів зустріч зі спікером Кнесету, в рамках якої обговорювали питання про те, що цей орган "має спонукати і суспільство, і владу Ізраїлю до активнішої підтримки України".

Зазначимо, що голова Верховної Ради України 28-29 вересня перебуває з робочим візитом в Ірландії.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті