Парламент Латвії прийняв заяву на підтримку швидкої інтеграції України в НАТО

Парламент Латвії прийняв заяву на підтримку євроатлантичної інтеграції України. Про це повідомив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук у Facebook 1 червня.

"Ще одне важливе рішення, – написав Стефанчук. – Парламент Латвії прийняв заяву на підтримку євроатлантичної інтеграції України".

Зазначається, що, зокрема, у заяві парламент Латвії:

- закликає НАТО ухвалити рішення про запрошення України до Альянсу;

- закликає до формулювання конкретних завдань, які необхідно виконати для швидкої інтеграції України до НАТО.

Пізніше Стефанчук повідомив, що зустрівся зі Спікеркою Сеймасу Литовської Республіки Вікторією Чмілітє-Нільсен.

"Обговорили ряд питань, передусім – членство України в НАТО, – зазначив голова ВР. – Обговорили також наш поступ до ЄС".

Крім того, порушили питання продовження санкційного тиску проти РФ; притягнення РФ до відповідальності; повернення до України всіх незаконно вивезених до РФ дітей; компенсації збитків і відбудови України.

Раніше повідомлялось, що Сенат Чехії підтримав пришвидшення вступу України в НАТО.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті