Парламент Болгарії подолає вето на бронетехніку для України - прем'єр

Прем'єр-міністр Болгарії Ніколай Денков впевнений, що більшість у парламенті відхилить вето, акладене президентом країни Руменом Радевим на угоду про постачання Україні бронетехніки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Novinite.

"Це вето щодо передачі бронетехніки Україні буде подолано, тому я не бачу, що тут коментувати", - заявив Денков.

Нагадаємо, 4 грудня президент Болгарії Румен Радєв наклав вето на рішення парламенту країни щодо передачі Україні ста списаних бронетранспортерів.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті