Папа Римський назвав Дугіну "невинною жертвою" війни. Посол України відповів

Папа Римський Франциск у своїй промові заявив, що російська пропагандистка Дар'я Дугіна нібито є "невинною жертвою" війни, що викликало обурення української сторони. Про це повідомляє посол України у Ватикані Андрій Юраш в Twitter 24 серпня.

"Сьогоднішня промова Папи розчарувала і змусила мене задуматися над багатьма речами: не можна говорити одними категоріями про агресора і потерпілого, про насильника і жертву. Як можна було назвати ідеолога російського імперіалізму невинною жертвою?",- підкреслив Юраш.

За його словами, Дугіну вбили росіяни з метою зробити з неї мученицю і "підняти її на щит війни".

Як повідомлялося, 21 серпня в Підмосков'ї вибухнув автомобіль Land Cruiser Prado, в салоні якого перебувала дочка ідеолога "руського міра" Олександра Дугіна Дарина. Вона - російська журналістка, яка працювала на пропагандистські ресурси Кремля, в тому числі телеканали "Царьград", "Звезда" і RT. Вона - дочка відомого політолога і громадського діяча Олександра Дугіна. Його книги заборонені в Україні, він вважається одним з ідеологів "руського міра".

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті