"Паніки немає": "воєнкор" повідомив, що українські військові взяли штурмом терикон під Горлівкою на Донеччині

У мережі зʼявилося відео, яке підтверджує присутність українських захисників на одному х териконів на околиці окупованої Горлівки.

Також так званий російський "воєнкор" Сладков раніше повідомив, що під Горлівкою йдуть важкі бої.

"На одній з околиць (знаю де) стоїть двогорбий, як верблюд, терикон. Один із його горбів, дальній від Горлівки, противнику вдалося взяти штурмом. Лінія фронту тепер проходить між горбами, по западині терикону", - написав пропагандист.

За його інформацією, російські війська штурмують другу вершину, відновлюючи становище. "Командир на тому напрямку досвідчений і грамотний, ситуація нагорі відома, паніки немає. Йде робота", - додав "воєнкор".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті