Палата представників США проголосувала за бюджет, що включає багатомільярдну допомогу Україні

Палата представників США зараз голосує за проектом бюджету на фінансовий рік (період до 30 вересня 2023 року), що включає майже 45 млрд доларів на статті, пов'язані з Україною, зокрема понад 13 млрд економічної допомоги та понад 23 млрд - військовою. Про це повідомляє ВВС із посиланням на Reuters 23 грудня.

Голосування ще не закінчилося, але агенція Reuters повідомляє, що голосів уже достатньо.

Нагадаємо, Сенат США напередодні схвалив державний бюджет на 2023 рік. Президент Джо Байден має підписати його до півночі за вашингтонським часом (05:00 за Грінвічем 24 грудня), інакше федеральний уряд залишиться без фінансування.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті