Палата представників США затвердила бюджет уряду без грошей для України, попереду - схвалення Сенатом

Палата представників Сполучених Штатів затвердила бюджет уряду без грошей для України й Ізраїлю 14 листопада, тепер законопроект має схвалити Сенат. Про це повідомило CNN 14 листопада.

"Пропозицію нового спікера Майка Джонсона схвалили на двопартійній основі: 336 голосів (з них 209 - демократи) проти 95 (93 республіканці та двоє демократів). Законопроект не передбачає додаткової допомоги для України чи Ізраїлю", - йдеться в повідомленні.

Державне фінансування закінчується 17 листопада, до цього часу новий законопроект має схвалити Сенат.

Зазначається, що двоступеневий план продовжує фінансування до 19 січня для пріоритетних сфер, включаючи військове будівництво, справи ветеранів, транспорт, житлове будівництво та міністерство енергетики. Все, що не охоплено першим кроком, буде фінансуватися до 2 лютого.

Уточнюється, що палата представників Сполучених Штатів Америки схвалила законопроект про фінансування уряду, щоб уникнути шатдауну - тимчасової часткової зупинки роботи державних органів.

Видання підкреслює: представник Білого дому сказав журналістам, що президент Джо Байден готовий підписати законопроект про фінансування уряду, якщо його ухвалить Сенат. 

"Якщо він пройде Сенат, президент підпише цю постійну резолюцію, яка підтримує поточний рівень фінансування і не містить шкідливих політичних поправок", - сказав чиновник.

Раніше повідомлялось, що США нададуть фінансову допомогу Міжнародному центру з розслідування російських злочинів в Україні.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті