Пʼятеро чоловіків заплатили тисячі доларів, щоб переплисти Тису у двомісному човні

Пʼятеро чоловіків заплатили тисячі доларів, щоб переплисти Тису у двомісному човні до Угорщини. Всі вони затримані прикордонниками, - повідомляє Держприкордонслужба України.

"У безпечний спосіб, сплативши кожен від 8 до 11 тис. доларів США, пʼятеро чоловіків сподівалися перетнути кордон. Та після отримання коштів переправники дещо змінили «правила» – кордон доведеться долати річкою Тиса. Надали навіть гумовий човен, щоправда розрахований на двох осіб. Прикордонний наряд зупинив правопорушення на етапі зайняття посадкових місць у човні. Оскільки плавзасіб був замалим, дехто стрибав прямо у холодну річку", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прикордонники допомогли вибратися чоловікам із води, доставили до підрозділу, де вони змогли висушити одяг та зігрітися. 

"Порушників притягнули до адмінвідповідальності. Повне коло причетних наразі встановлюється", - констатує Держприкордонслужба.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Всі статті