"Ознака спроби внутрішньої ескалації". У Зеленського прокоментували підрив пропагандиста Прилепіна

Вибух машини російського пропагандиста Захара Прилєпіна, що відбувся сьогодні, 6 травня, є спробою внутрішньої ескалації, що має допомогти росії зберегти контроль над населенням та елітами. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

"Дивні інциденти, куди потрапляють люди, які не мають жодного впливу на перебіг подій на лінії фронту і які, зокрема, дуже потрібні для модерування інформації на внутрішньоросійському ринку, тобто ці пропагандисти, мені здається, є великою програмою ескалації", - сказав Подоляк.

За його словами, ця "програма" направлена саме на внутрішній ринок росії, нею, як мінімум опікуються спеціальні служби Російської Федерації.

"Їм це потрібно, оскільки вони втрачають поступово контроль над управлінською вертикаллю, втрачають контроль над тим, що відбувається в Росії", - додав радник.

Він пояснив, що таким чином РФ намагається зберегти контроль над російським простором саме через ескалацію страхів, адже саме через цю емоцію росія може згуртувати своє населення.

"Такі події мають трошки повпливати на еліти. Для того, щоб вони не починали думати, як виходити з цієї ситуації вже без Путіна, наприклад. І це має повпливати взагалі на керованість тими чи іншими процесами в Росії. Тому отакі інциденти і є ознакою спроби внутрішньої ескалації, не більше, але й не менше", - додав Подоляк.

Як повідомлялося раніше, на околицях російського міста Нижній Новгород стався вибух автомобіля, в якому їхав письменник-шовініст, колишній депутат Держдуми та пропагандист Захар Прілєпін. Внаслідок вибуху загинув його водій, сам Прилєпін попередньо вижив.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті