Відповідальність за смерть Дугіної взяла на себе "Національна Республіканська Армія" – Пономарьов

Відповідальність за ліквідацію дочки одіозного ідеолога «русского міра» Олександра Дугіна, взяла на себе російська організація «Національна Республіканська Армія». Про це заявив колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов в ефірі в ефірі Ютуб-каналу "Ранок лютого".

Пономарьов нагадав, що вбита Дар'я Дугіна, як і її батько, пропагувала знищення українців, як нації, закликала здійснювати насильство і вбивства на окупованих територіях, виправдовувала терористичний акт в Оленівці, коли були вбиті українські військовополонені.

"Ця акція, як і багато інших партизанських акцій прямої дії, здійснені на території росії за останні місяці, реалізована Національною республіканською армією. Ми встановили зв'язок з її бійцями за допомогою нашого ресурсу Роспартизан, який висвітлює наростаючу хвилю опору в росії. Бійці НРА уповноважили мене сьогодні зачитати їх маніфест" - заявив він.

Також Пономарьов опублікував маніфест НРА.

Як повідомлялось раніше, у Підмосков'ї підірвали позашляховик дочки ідеолога російського фашизму Олександра Дугіна.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті