Захід у відповідь: Лавров назвав умову застосування росією ядерної зброї

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що використання росією сил ядерного реагування можливе виключно як захід у відповідь, покликаний не допустити знищення держави. Відповідну заяву він зробив 11 жовтня в ефірі одного з каналів РосТВ.

Лавров сказав, що така військова доктрина росії.

"Якщо це залежить від нас, то президент (путін) неодноразово висловлювався, що ми передбачаємо в нашій ядерній доктрині виключно заходи у відповідь, які покликані не допустити знищення РФ в результаті прямих ядерних ударів або іншими видами зброї, які ставлять під загрозу саме існування російської держави", - заявив Лавров.

Як повідомлялося, спікер кремля Дмитро Пєсков ухилився від прямої відповіді на запитання, чи підпадає "теракт" на Кримському мосту під застосування ядерної доктрини росії.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті