"От жизни собачей". Юнна Моріц заборонила Тетяні та Сергію Нікітіним виконувати свої пісні на концертах на підтримку України

Російська поетеса-українофобка Юнна Моріц заборонила Тетяні та Сергію Нікітіним виконувати свої пісні на концертах на підтримку України. Про це пишуть російські ЗМІ.

Юнна Моріц, яка колись належала до покоління "шістдесятників", є авторкою пісень "Великий секрет", "Собака буває кусючою", "Коли ми були молодими". Значною мірою вони стали популярними завдяки їх виконанню Тетяною та Сергієм Нікітіними.

З початком російської агресії творчий дует підтримав Україну. Юнна Моріц вважала, що виконання бардами її пісень на фестивалях у США для "збору грошей Києву" неприпустиме, залучила команду юристів, які працюють над забороною Нікітіним співати її пісні.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті