"ОстроВ" у партнерстві з об’єднанням "Вікно Відновлення" висвітлюватиме відбудову України

ГО "Центр досліджень соціальних перспектив Донбасу" (інформаційне агентство "ОстроВ")  стає партнером об’єднання незалежних медіа, громадських організацій та аналітичних центрів "Вікно Відновлення", щоб разом посилювати дискурс відбудови України. Усі матеріали мережі будуть доступні на окремому сайті-агрегаторі, що дозволить розширити коло наших читачів.

"Вікно Відновлення" - це об’єднання незалежних медіа, громадських організацій та аналітичних центрів. Усі разом розповідають про відновлення усіх постраждалих регіонів на єдиній платформі. Партнерами стали вже понад 50 медіа, 20 громадських організацій і аналітичних центрів.

У числі напрямків діяльності тих, кого об’єднало "Вікно Відновлення", - мережування журналістів, експертів, лідерів громад; контролювання процесів; викриття корупції, аналіз витрат, проведення розслідувань. Крім того, це проведення досліджень і перетворення експертних знань на зрозумілий план дій - з метою пояснити складне просто. Серед наших цілей також - публікація локальних історій про проблеми окремих людей і цілих регіонів; посилення дискурсу відновлення з акцентом на важливості потужних змін. 

У партнерстві з "Вікном Відновлення" журналісти "ОстроВа" готуватимуть статті й розслідування відповідної тематики. 

Усі журналістські матеріали мережі "Вікном Відновлення" будуть доступні на окремому сайті-агрегаторі. Крім того, "Вікно Відновлення" допомагатиме партнерам в дистрибуції матеріалів на тему відбудови у соціальних мережах.

Зазначимо, що символом об’єднання є саме вікно з кількох причин. По-перше, це символ прозорості, контролю та нульової толерантності до корупції. По-друге, зараз в Україні за кожним розбитим від обстрілів вікном стоять історії людей, і мета учасників об’єднання - робити їх видимими навіть з найвіддаленіших громад. Крім того, об’єднання "Вікно Відновлення" прагне бути свого роду "єдиним вікном", де можна знайти інформацію про всі процеси відновлення - відбудову, релокацію, програми підтримки тощо. 

Щоб дізнаватись новини про відбудову України, слідкуйте за інформацією "Вікна Відновлення" на сайті, а також у соцмережах: Facebook Instagram Telegram.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті