"Ощадбанк" запускає в роботу мобільні відділення для чотирьох прифронтових областей

"Ощадбанк" запускає пересувні відділення на базі автофургонів, які працюватимуть на території чотирьох прифронтових областей України. Про це повідомила пресслужба установи. 

В них надаватимуть фінансові послуги мешканцям прифронтових районах у Донецькій, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях, в яких нині не працюють відділення жодного банку. 

Броньовані відділення мають тривожні кнопки, сигналізацію, автономне електропостачання, системи відеоспостереження, пожежогасіння, кондиціонування та вентиляції, а також оснащені супутниковим зв’язком.

"В них наші клієнти незабаром отримають можливість відкривати поточні рахунки, оформлювати депозити, перевипускати платіжні картки, здійснювати грошові перекази, отримувати соціальні виплати та інші банківські послуги", - поінформував заступник голови правління "Ощадбанку" Антон Тютюн.

За даними пресслужби банку, це перший такий проєкт в Україні, коли фінустанова розробила спеціальний формат відділення для роботи в прифронтовій зоні на базі автотранспорту.

"Ще одне пріоритетне завдання – не лише забезпечити обслуговування клієнтів, а й гарантувати безпеку відвідувачів і співробітників. Тому автомобілі мають сталеве панцерування пасажирського відсіку та броньовану капсулу касового відсіку з куленепробивним склом", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, на Донеччині за 10 місяців "Ощадбанк" надав кредити понад 50 підприємствам.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті