Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Україні краще якнайшвидше сісти за стіл переговорів. Ось і все, що я вам скажу. Ми хочемо, щоб вони це зробили", – сказав президент США Дональд Трамп журналістам на борту Air Force One 16 лютого. Його цитує "Главком".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Коментуючи тристоронні переговори у Женеві, які мають відбутись 17-18 лютого, Трамп заявив, що "це великі переговори, це буде дуже легко".
Російська делегація вирушила до Женеви для участі у мирних трьохсторонніх переговорах, отримавши попередні інструкції від Кремля. Як зазначив заступник глави російського МЗС Сергій Рябков, делегати працюватимуть за так званою "формулою Анкориджа". Раніше Кремль офіційно визнав, що на майбутніх переговорах у Швейцарії обговорюватимуться територіальні питання.
Українська делегація прибула до Женеви 16 лютого. Це керівник Офісу президента Кирило Буданов, перший заступник глави Офісу президента Сергій Кислиця, очільник парламентської фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія та заступник начальника ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.
Раніше повідомлялось, що попередній склад групи на переговорах у Женеві 17-18 лютого: Умєров, Буданов, Гнатов, Арахамія, Кислиця, Скібіцький.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту