Орбан запевняє, що Угорщина готова фінансово підтримати Україну

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Будапешт не проти фінансової підтримки для України попри те, що раніше заблокував макрофінансову допомогу Києву. Про це повідомляє DW Україна.

"Сьогодні усі новини - про те, що Угорщина заблокувала фінансову допомогу для України. Це фейк. Угорщина готова надати фінансову допомогу Україні на двосторонній основі. Жодного вето, жодного шантажу", - написав Орбан у Twitter.

Свою позицію він пояснив бажанням уникнути накопичення Брюсселем боргів.

"Якщо ми продовжимо йти по шляху до боргової спільноти, ми не зможемо повернути назад", - наголосив Орбан.

Як повідомлялося, Європейська комісія рекомендувала заморозити виділення 7,5 млрд євро для Угорщини у рамках фінансування ЄС.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті