Орбан: Росія знищуватиме Україну знову і знову, тому їй треба змиритися з роллю буферної зони між ЄС і РФ

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що найкращий варіант для України - стати буферною зоною між Росією і Європою. Про це він заявив у бесіді з колишнім канцлером Австрії Вольфгангом Шюсселем під час заходу European Voices, - пише LIGA.net із посиланням на Telex.

"Подобається це вам чи ні, подобається це українцям чи ні, але Україна є на карті там, де вона є. Найкращою перспективою для неї було б бути буферною зоною між Росією і Заходом - звісно, з гарантіями безпеки", - заявив угорський прем'єр і підкреслив, що "якщо це не вдасться - Україна втратить свої землі".

"Росіяни знищуватимуть Україну знову і знову, і знову, і знову, і знову, і знову, і знову, і знову, і знову. Росія ніколи не прийме на своєму порозі такого члена ЄС і НАТО як Україна. Ніколи", - сказав він.

При цьому Орбан не згоден з тим, що Україна захистить Європу, оскільки "це не забезпечить нам, європейцям, додаткової безпеки, оскільки більшість із нас уже є членами НАТО, яке набагато сильніше за Росію. Немає жодної небезпеки, що Росія нападе на члена НАТО".

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті