Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Армія оборони Ізраїлю перенесла початок наземної операції, яку планували на ці вихідні, через погоду. Про це повідомляє NYT з посиланням на джерела в ізраїльській армії 15 жовтня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
“Спочатку вторгнення було заплановане на вихідні, але було відкладено на кілька днів, принаймні частково через погодні умови”, - зазначили джерела.
Джерела додали, що погані погодні умови ускладнили б ізраїльським пілотам і операторам безпілотників забезпечення повітряного прикриття наземних сил.
Під час спецоперації, окрім піхоти, ізраїльські ударні сили включатимуть танки, саперів і спецназ.
Сухопутні війська прикриватимуть бойові літаки, вертольоти, безпілотники і артилерія, що стрілятиме з суші і моря.
Також джерела наголосили, що ціль Ізраїлю – розгром ХАМАС та ліквідація його лідерів, відповідальних за напад на Ізраїль 7 жовтня.
Як повідомлялось раніше, армія оборони Ізраїлю почала "точкові" наземні дії в секторі Газа.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту