Операція "Раїса Іванівна": зі зруйнованої рашистами Авдіївки вивезли вчительку української мови з кішкою

Поліцейськім із загіну «Білі Янголи» вдалося вивезли із розбитого росіянами будинку в Авдіївці літню жінку Раїсу Іванівну з її кішкою Машкою. Про це пише екс-директор Авдіївського коксохіму Муса Магомедов, якого цітує пресслужба поліції Донецької області 30 жовтня.

"Операція "Раїса Іванівна" пройшла успішно. Нещодавно в мережі з'явилося відео з Авдіївки. На ньому було видно вчительку української мови Раїсу Іванівну Костричко разом із своєю кішкою Машею, які стояли на балконі своєї розбитої квартири від рашистів. На жаль, крім домашнього улюбленця у неї нікого немає. Жінка довго відмовлялася виїзджати із цього пекла і ось... у нас все вийшло", - написав Магомедов.

Він висловив подяку полійцейському Геннадію Юдіну і "Білим янголам", директору Авдіївської лікарні Віталію Ситнику за те, що змогли вмовити вчительку виїхати та евакуювати її.

"Зараз Раїса Іванівна вже в безпеці, декілька днів відпочине у тимчасовому шелтері. Але подальше її місце перебування ще доведеться знайти, чим наразі всі ми і займаємося", - пообіцяв Магомедов.

Статті

Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Всі статті