Операційна в їдальні та палати замість класів - окупанти влаштували польовий госпіталь у школі селища Розівка Запорізької області

Російські війська продовжують розгортати польові госпіталі в цивільних установах - цього разу йдеться про школу в Розівці Запорізької області. Про це 19 червня повідомив Генштаб ЗСУ.

"Російські окупаційні війська продовжують зазнавати великих втрат на полі бою. Унаслідок чого противник продовжує переобладнати цивільні установи на тимчасово захоплених територіях України під медичні заклади", - зазначили українські військові.

Зокрема. Генштаб повідомив про перетворення загальноосвітньої школи в Розівці Запорізької області на військовий госпіталь.

"У приміщенні їдальні розмістили операційну, а в навчальних класах облаштували палати для поранених. Водночас цей військовий госпіталь використовується як логістичний хаб із перерозподілу поранених і загиблих військовослужбовців противника", - додали військові.

Зазначається, що тяжкопоранених солдатів і сержантів пізніше перевозять до лікарень Бердянська, Донецька та Маріуполя. Це транспортування здійснюється автомобільним транспортом, а поранених офіцерів евакуюють до РФ повітрям.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що командування окупантів вирішило відправляти на лікування в РФ виключно офіцерів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Луганськ
15.04.2026
10:00

«Чим ми сьогоднішні відрізняємося від вас». Луганський щоденник

Ілюзія, з якою дуже солодко жити. Що прийде Україна, що все вирішиться, легко і швидко – борги будуть списані, спадкоємці визнані, угоди дозволені, а колишні анульовані, і далі за списком бажань… Багато хто вірить у це,  як з одного, так і з іншого...
Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Всі статті