Військовослужбовцям Збройних сил України та ветеранам довіряють більш ніж 90% українців - опитування

Більшість українців довіряють ветеранам та військовослужбовцям Збройних сил України. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з результатами опитування, військовим ЗСУ загалом довіряє 95% людей, а ветеранам – 93% громадян.

Також опитування показало, що 40% респондентів вважають рівень зарплати військових, які беруть участь у бойових діях оптимальним, а 34% вважають їх низькими.

Дослідження показало, що 97% тих, хто має свій власний бізнес, або ж хотів його мати, готові взяти на роботу ветерана російсько-української війни, 93% усіх опитаних зазначили, що готові працювати в одному колективі з таким ветераном.

Серед головних проблем, з якими ветерани стикаються найчастіше, відносна більшість опитуваних визначили психологічні розлади (40%). Від 23% до 29% головними проблемами вважають труднощі з оформленням пільг, пошуком роботи, отриманням медичної допомоги, нерозуміння суспільства. Про конфлікти з близькими та родиною або алкогольну, чи наркотичну залежність як проблеми ветеранів зазначили 14% опитаних.

Опитування проведено з ініціативи «Українського ветеранського фонду» Міністерства у справах ветеранів України.

Дослідження проводилося 14-16 січня 2022 року. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Опитували населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті