Онлайн-відстрочка через «Резерв+» буде недоступна до кінця грудня для студентів — Міноборони

З 17-го та орієнтовно до 30 грудня студенти, аспіранти та докторанти тимчасово не зможуть оформити онлайн-відстрочку в застосунку «Резерв+». Про це 17 грудня повідомило Міністерство оборони.

Це пов’язано з технічними роботами в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

На вже отримані відстрочки технічні роботи не вплинуть, статус відображатиметься в застосунку, як і раніше.

Також технічні роботи в реєстрі освіти не вплинуть на роботу інших сервісів «Резерв+».

У разі дострокового відновлення роботи сервісу Міноборони обіцяє повідомити окремо.

«Резерв+» — застосунок від Міністерства оборони України для призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті