Олещук: Вночі у небі чотирьох областей України збито 15 "шахедів"

Вночі у небі чотирьох областей України збито 15 "шахедів". Про це вранці 23 квітня повідомив командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

За його словами, у ніч на 23 квітня російські окупанти атакували Україну двома балістичними ракетами «Іскандер-М» із Бєлгородської обл. РФ та 16-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда (окупований Крим) і Курської обл. РФ.

"Відбивали удар зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил та мобільні вогневі групи Сил оборони України, залучались засоби радіоелектронної боротьби. Захисниками неба збито 15 "шахедів" у Миколаївській, Одеській, Київській та Черкаській областях", - зазначив Олещук.

Куди вдарили дві ракети, він не повідомив.

Як повідомлялося, усі "шахеди", що летіли на Київ вночі 23 квітня, були успішно збиті.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті