Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Наразі подача води до центрального резервуара міста Первомайська не здійснюється. Причиною є нестабільне енергопостачання на водозабірній насосній станції", - з посиланням на первомайську дільницю стахановського департаменту "ДУП ЛНР "Луганськвода" повідомив окупаційний "голова міського округу місто Первомайськ ЛНР" Сергій Колягін у соцмережах 31 березня.
За словами колаборанта, "відновлення водопостачання буде здійснено після стабілізації енергопостачання об'єктів "ДУП ЛНР "Луганськвода" та їх повернення до штатного режиму функціонування".
Вода у кранах мешканців окупованого міста буде відсутня на невизначений термін.
Раніше повідомлялось, що мешканці окупованих Хрустального, Антрацита та Петровського на Луганщині залишилися без води через чергову аварію.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту