Окуповане Рубіжне на Луганщині, відеоекскурсія містом з максимальними цінами

На екскурсію по окупованому Рубіжному запрошує відео, яке розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 21 січня.

"Пишуть, що у Рубіжному ціни майже вдвічі вищі, ніж в окупованих у 2014 році населених пунктах та на півночі Луганської області. Окремі громадяни користуються ситуацією, закуповують деякі товари у Старобільську та везуть їх туди на перепродаж, – пише Артюх. – Що ж, всі охочі опинитися в СРСР потрапили в це лайно. Тільки є нюанс: ковбаса не по 2,20, а по 700".  

Підкреслюється, що те, як сьогодні виглядає окуповане місто, можна побачити на відео.

"Дивитися важко", – сказано в повідомленні.

Раніше з відео повідомлялось, що в районі Кремінної українські захисники уразили окупантів з мінометів.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті