Окупована Горлівка під обстрілами: за добу є поранені, пошкоджений мʼясокомбінат

В окупованій Горлівці повідомляють про 30 обстрілів околиць міста за минулу добу. Про це повідомив колаборант, "мер" Іван Приходько 29 травня.

За його інформацією, за добу внаслідок обстрілів було поранено двох людей, пошкоджено 6 будинків приватного сектору та 6 багатоквартирних, також є пошкодження газопроводів та одного автомобіля.

Приходько також опублікував фото наслідків учорашнього (28.05.2023 р.) обстрілу. "На фото - будинок за адресою: вул. 60 років СРСР, 38/1 (житловий масив "Комсомолець", Микитівський район Горлівки), - написав він.

"За уточненими даними, внаслідок обстрілу Микитівського району Горлівки 28 травня пошкоджено горлівський м'ясокомбінат", - також написав коллабрант, традиційно звинувачуючи ЗСУ. 

За його інформацією, сьогодні з ранку під вогнем перебуває також горлівське селище шахти ім. Гагаріна і селище шахти ім. Н.А.Ізотова (Н.А.Ізотова). М.А.Ізотова (Микитівський район Горлівки).

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті