Окупаційні війська за добу завдали 5 ударів по населених пунктах Донеччини

Російські війська за минулу добу нанесли п'ять ударів по чотирьом населеним пунктам Донецької області. Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини 10 грудня.

"9 грудня ворог зосередив вогонь на місті Авдіївка та навколишніх селах Нетайлове, Новоселівка Перша, Орлівка. Інформації про постраждалих та руйнування наразі не надходило", - зазначається у повідомленні.

У прес-службі додали, що стало відомо про людину, яка загинула раніше в селі Переїзне Бахмутського району.

Також за допомогою поліції евакуйовано ще 121 людину.

Як повідомлялось раніше, на Херсонщині через ворожі обстріли загинула одна людина.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті