Окупаційна влада Запорізької області конфіскує квартири та будинки місцевих жителів і називає це "передачею в довірче управління"

Призначений Кремлем "т.в.о. губернатора" окупованої частини Запорізької області Євген Балицький визнав, що колаборанти конфіскують квартири і будинки місцевих жителів, які покинули їх, рятуючись від російської агресії. Про це він розповів в ефірі одного з пропагандистських російських телевізійних каналів.

Зрадник Батьківщини називає такі дії "передачею в довірче управління".

"Ми в себе ввели таку практику: якщо 3 місяці на будинок не заявляється господар, ми перевіряємо, де він перебуває. А потім будинок не забираємо у власність, а передаємо в управління. Довірче управління. І так само робимо з підприємствами", - заявив Є. Балицький.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті