Окупаційна влада Запорізької області конфіскує квартири та будинки місцевих жителів і називає це "передачею в довірче управління"

Призначений Кремлем "т.в.о. губернатора" окупованої частини Запорізької області Євген Балицький визнав, що колаборанти конфіскують квартири і будинки місцевих жителів, які покинули їх, рятуючись від російської агресії. Про це він розповів в ефірі одного з пропагандистських російських телевізійних каналів.

Зрадник Батьківщини називає такі дії "передачею в довірче управління".

"Ми в себе ввели таку практику: якщо 3 місяці на будинок не заявляється господар, ми перевіряємо, де він перебуває. А потім будинок не забираємо у власність, а передаємо в управління. Довірче управління. І так само робимо з підприємствами", - заявив Є. Балицький.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті