Окупаційна влада заборгувала лісникам Антрацитівського району, окупованого з 2014 року, понад 11 млн рублів зарплати

Працівникам лісомисливського господарства з Антрацитівського району Луганської області заборгували понад 11 мільйонів рублів, за що окупаційна «прокуратура» «...внесла подання керівництву підприємства». Про це повідомила колаборантка, «старший помічник прокурора ЛНР із взаємодії зі ЗМІ» Олена Усачова 28 грудня, пишуть окупаційні ЗМІ.

«Перевірку виконання трудового законодавства в діяльності державного бюджетного підприємства ЛНР «Іванівське лісомисливське господарство» провела прокуратура Антрацитівського району. Під час наглядових заходів встановлено, що перед 49 працівниками підприємства утворилася заборгованість із заробітної плати на суму понад 11 млн рублів», - повідомила Усачова.

За її словами, «...прокуратура внесла подання керівництву підприємства».

За інформацією «ОстроВа», зарплату також затримують співробітниками лісомисливського господарства у Старобільському районі, окупованому 2022 року.

У жовтні повідомлялось, що в окупованому Старобільському районі Луганської області перед працівниками місцевого лісомисливського господарства утворилася заборгованість на суму майже 2 млн рублів, через що вони нареклися в окупаційну «прокуратуру ЛНР».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті