Окупаційна "влада" Лисичанська заявила, що в ресторані було вбито і двох "муніципальних депутатів"

Так званий "голова муніципального округу" Лисичанська Едуард Сахненко заявив, що під час прильоту 4 лютого до місцевого ресторану було знищено, крім російських силовиків, ще й двох "депутатів муніципального округу" Лисичанська. Про це повідомляють російські ЗМІ. 

"Унаслідок жорстокого обстрілу мирних жителів, які перебували на території пекарні та кафе, загинули двоє депутатів муніципального округу міста Лисичанська, Артем Миколайович Тростянський та Іван Сергійович Жушма. Висловлюю співчуття сім'ям, близьким і всьому депутатському корпусу", - заявив Сахненко. 

Нагадаємо, російський "воєнкор" Анастасія Кашеварова визнала, що в ресторані окупованого Лисичанська, де загинуло 4 лютого 28 осіб, перебувало багато силовиків.

Як повідомлялося, у ресторані в окупованому Лисичанську ліквідовано "міністра МНС ЛНР" Потелещенка

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті