Окупаційна влада "ЛНР" не в змозі відновити електро-, водо- і теплопостачання - Лисогор

Окупаційна влада так званої "ЛНР" не в змозі відновити електро-, водо- і теплопостачання в регіоні. Про це повідомив у Телеграм начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Часу немає долати наслідки лютневої негоди. Більше тижня місцеві комунальники та окупаційна влада "лнр" не можуть відновити електро-, водо- і теплопостачання в багатьох містах та селах. Значні проблеми спостерігаються в Антрациті, Лутугиному, Перевальську, Довжанську, Слов’яносербську та населених пунктах навколо. Під час негоди без світла там перебували 75% населення. Без інших комунальних благ – 50%. Із локальними аваріями служби впоралися, але більш серйозні пошкодження, зокрема, електромереж, ще залишаються", - повідомив Лисогор.

"Люди масово купують свічки, ліхтарі, мобільні батареї. Найгірша ситуація – у Довжанську", - констатував він.

Як повідомлялося, Луганська ОВА підписала меморандум щодо довгострокової оренди житла для переселенців.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті