Окупаційна "влада" Донецька повідомила про обстріл двох районів міста. Є загибла

Так званий "мер" Донецька повідомив про обстріл Кіровського та Куйбишевського районів міста сьогодні, 16 лютого, внаслідок яких загинула жінка. Про це він пише у соцмережі.

«Внаслідок обстрілу території шахти „Лідіївка“ у Кіровському районі загинула жінка 1958 р.н.», — написав колаборант.

Також він повідомив, що пошкодження зазнала будівля адміністративно-побутового корпусу шахти «Лідіївка», а саме покрівля та міжповерхове перекриття.

Крім того, за його словами, внаслідок обстрілу Куйбишевського району у приватних будинках на вул. Курчатова пошкоджено покрівлю, фасад, скління, газову трубу.

Окупанти також повідомляють, що з початку доби територією "ДНР" прилетіло понад 30 боєприпасів. Йдеться про Донецьк, Горлівку та Ясинувату, в якій вранці також постраждала від обстрілу жінка.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті