Окупаційна влада "ДНР" з 1 березня скасувала низку популярних міжміських автобусних маршрутів 

Окупаційна влада "ДНР" з 1 березня скасувала низку популярних міжміських маршрутів. Про це йдеться в повідомленні так званого комунального підприємства "Автовокзали Донбасу".

Зазначається, що з 1 березня припиняється обслуговування маршрутів із Комсомольського та Нового Світу до Донецька (Південний автовокзал) і з Нового Світу до Старобешевого.

Рейси, згідно із заявою окупаційної влади, "припиняються у зв'язку з відсутністю ліцензії у перевізника".

 

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті