Окупаційна влада "ДНР" похвалилася, що шахти Донбасу почали видобувати… воду

Шахти, розташовані на окупованій частині Донецької області, дедалі більше припиняють видобуток вугілля та переходять на режим водовідливу. Це випливає із повідомлення фейкового "міністерства вугілля та енергетики ДНР".

"На сьогоднішній день у ДНР з відкачування шахтних вод працює 38 підприємств", - як про велике досягнення вугільної галузі розповіли у "міністерстві".

Окупаційна влада заявила, що за 2022 рік ці підприємства відкачали на поверхню понад 145 млн. кубічних метрів шахтних вод.

"Цифри не зовсім скромні, особливо з огляду на те, що частина зазначеного обсягу використовується для технологічних потреб гірничих підприємств, промислових виробничих підприємств, а також через гострий дефіцит води, що виник у 2022 році — для технічних потреб населення та підприємств теплопостачання", — зазначили у "відомстві".

Як повідомлялося раніше, так званий голова "макіївської теркому профспілки працівників вугільної промисловості ДНР" Георгій Янков повідомив, що на окупованих територіях області через відсутність грошей буде закрито три ключові шахти, включаючи шахти імені Засядька та Скочинського. "Вони дуже потрібні для отримання коксу. І такого вугілля в Росії немає. Інвестор поки не прийшов і розглядається питання про перехід їх у режим водовідливу", - визнав "профспілковий лідер", що замість вугілля вугільна промисловість фейкової "ДНР" займатиметься відкачуванням води.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті