Окупаційна влада "ДНР" похвалилася, що шахти Донбасу почали видобувати… воду

Шахти, розташовані на окупованій частині Донецької області, дедалі більше припиняють видобуток вугілля та переходять на режим водовідливу. Це випливає із повідомлення фейкового "міністерства вугілля та енергетики ДНР".

"На сьогоднішній день у ДНР з відкачування шахтних вод працює 38 підприємств", - як про велике досягнення вугільної галузі розповіли у "міністерстві".

Окупаційна влада заявила, що за 2022 рік ці підприємства відкачали на поверхню понад 145 млн. кубічних метрів шахтних вод.

"Цифри не зовсім скромні, особливо з огляду на те, що частина зазначеного обсягу використовується для технологічних потреб гірничих підприємств, промислових виробничих підприємств, а також через гострий дефіцит води, що виник у 2022 році — для технічних потреб населення та підприємств теплопостачання", — зазначили у "відомстві".

Як повідомлялося раніше, так званий голова "макіївської теркому профспілки працівників вугільної промисловості ДНР" Георгій Янков повідомив, що на окупованих територіях області через відсутність грошей буде закрито три ключові шахти, включаючи шахти імені Засядька та Скочинського. "Вони дуже потрібні для отримання коксу. І такого вугілля в Росії немає. Інвестор поки не прийшов і розглядається питання про перехід їх у режим водовідливу", - визнав "профспілковий лідер", що замість вугілля вугільна промисловість фейкової "ДНР" займатиметься відкачуванням води.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті