Окупаційна влада "ДНР/ЛНР" заявила про необхідність реєстрації будинків і квартир у російському реєстрі. З документами доведеться повозитися

Окупаційна влада "ДНР/ЛНР" заявила про необхідність реєстрації будинків і квартир у російському реєстрі. Відповідну інформацію розмістили сепаратистські ЗМІ.

Зазначається, що на території окупованого Донбасу відкрито реєстрацію житлової нерухомості в Єдиний державний реєстр нерухомості країни-агресора.

Для реєстрації необхідно надати такі документи:

- Паспорт громадянина РФ

- Документ на право власності російською мовою

- Техпаспорт на житлоплощу, виданий "республіканськими" Бюро технічної інвентаризації.

Підкреслюється, що український техпаспорт не підходить, а отримання російського можливе тільки після відкриття в "ДНР/ЛНР" кадастру РФ.

Окупаційна влада повідомляє, що угоди з нерухомістю на тимчасово непідконтрольній законній українській владі території Донбасу наразі недоступні.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті