Окупаційна влада "ДНР/ЛНР" заявила про необхідність реєстрації будинків і квартир у російському реєстрі. З документами доведеться повозитися

Окупаційна влада "ДНР/ЛНР" заявила про необхідність реєстрації будинків і квартир у російському реєстрі. Відповідну інформацію розмістили сепаратистські ЗМІ.

Зазначається, що на території окупованого Донбасу відкрито реєстрацію житлової нерухомості в Єдиний державний реєстр нерухомості країни-агресора.

Для реєстрації необхідно надати такі документи:

- Паспорт громадянина РФ

- Документ на право власності російською мовою

- Техпаспорт на житлоплощу, виданий "республіканськими" Бюро технічної інвентаризації.

Підкреслюється, що український техпаспорт не підходить, а отримання російського можливе тільки після відкриття в "ДНР/ЛНР" кадастру РФ.

Окупаційна влада повідомляє, що угоди з нерухомістю на тимчасово непідконтрольній законній українській владі території Донбасу наразі недоступні.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті