Окупаційна влада частини території Запорізької області має намір ухвалити "закон" про "націоналізацію" покинутого житла

Окупаційна влада частини території Запорізької області має намір ухвалити "закон" про "націоналізацію" покинутого житла в регіоні. Про це місцевим ЗМІ розповів "депутат" фейкового запорізького "парламенту" Микола Пастушенко.

За його словами, "за минулі два роки в області накопичилося дуже багато порожнього житла". Для його вилучення окупанти придумали привід: нібито жителі області, які виїхали, є потенційними ворогами "русского мира". Пастухов заявив: "Ми розуміємо прекрасно, що серед [житла, що пустує] є квартири людей, які наразі ведуть підривну роботу проти наших жителів і нашої країни (колаборант називає "своєю країною" Росію, яка анексувала низку українських територій - "ОстроВ")". Він однозначно вказує, що жертвами "націоналізації" стануть громадяни, які виїхали на підконтрольну Україні територію. Забирати житло у тих, хто виїхав від бойових дій у Росію або навіть за кордон, ніхто не стане, - запевнив "депутат". Як окупаційна влада визначатиме, де саме перебуває власник житла, він не уточнив.

Пастухов лицемірно заявив, що чуже житло "не буде, як це кажуть у народі, "віджиматися", а всі рішення ухвалюватимуться винятково тільки через суд". 

Як повідомлялося раніше, у "ДНР" і "ЛНР" уже ухвалили "закони", які визначають порядок виявлення та конфіскації "безгосподарної" нерухомості.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті