Окупанти знову завдали удар по Херсону: є загиблі

Внаслідок вечірнього обстрілу житлових кварталів Херсону загинули двоє чоловіків та одна жінка. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму телеграм-каналі 25 вересня.

"Російська армія знову атакувала Дніпровський район Херсона. За попередньою інформацією, від отриманих поранень загинули двоє чоловіків та одна жінка", - зазначається у повідомленні.

Також, за інформацією голови ОВА, ще троє людей – травмовані. Їх доставили до лікарні.

Нагадаємо, що ворог поцілив по ринку, є поранена. Місцева влада показала наслідки російського обстрілу Дніпровського району Херсона.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті