Окупанти знову обстрілюють Харків

Російські окупанти знову обстрілюють Основʼянський район Харкова. Про це повідомив у Телеграм мер Харкова Ігор Терехов увечері 16 липня. 

"Місто під ударом. За попередньою інформацією знову обстріл Основʼянського району", - написав Терехов. 

Цю інформаціє підтвердив у Телеграм і голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

"Окупанти знову завдають ударів по Харківщині. Перебувайте в укриттях!", - написав він. 

Як повідомлялося, у Харкові внаслідок російського ракетного удару по території промислового підприємства у Основ‘янському районі увечері 16 липня загинув працівник промислового підприємства, ще троє - дістали поранення.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті