Окупанти здивовані "бавовною" в Маріуполі – у ЗСУ розказали про знищення складів та техніки ворога

Російські окупанти здивовані "бавовною" в районі Маріуполя. Про це повідомив спікер об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський в ефірі телемарафону 26 лютого.

"Ворог дещо здивований "бавовною", яка відбувається на тому напрямку (у районі Маріуполя, - ред.). В Маріуполі вже облаштовані були склади і палива, і техніки, і боєприпасів. Саме тому було прийняте рішення про роботу, яка там зараз проводиться – це знищення складів та техніки, удари по об'єктам, де знаходяться вояки", - сказав він.

За його словами, окупанти у Маріуполі думають про переміщення складів з паливом та боєприпасів у більш безпечні місця.

"У Маріуполі деяка паніка виникла, тому що, наприклад, українські РСЗВ мають 70 км, а до, наприклад, Вугледару - 80 км. Це викликає певну занепокоєність. Зрозуміло, що у Вугледарі зараз розмістити РСЗВ неможливо, але все-таки сумніви у ворога вже з'явилися, бо там "бавовна" дуже активно почалась по складам палива та боєприпасів", - зазначив Олексій Дмитрашківський.

Він також розказав, що окупанти забороняють мешканцям говорити про те, що це були безпілотники.

"Змушують людей розповідати, що це працювало ППО", - додав він.

Як повідомлялося раніше, у тимчасово окупованому Маріуполі декілька днів поспіль лунали вибухи, зокрема, на військових об'єктах рашистів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті