Окупанти здійснили за добу понад 100 обстрілів 16 міст і сіл Запорізької області

Російські окупанти здійснили за добу понад 100 обстрілів 16 міст і сіл Запорізької області. Про це у Телеграм повідомив голова обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

"За минулу добу 104 обстріли пережили 16 міст і сіл Запорізької області: один ракетний удар, два авіаційних, дві атаки з БПЛА, три - з РСЗВ та 96 артударів. Знову під ворожим вогнем прифронтове Гуляйполе, Залізничне, Степногірськ, Кам'янське", - повідомив Малашко.

За його словами, ворог бив по житлових будинках, адміністративних будівлях, комунальних мережах.

"В Єгорівці під час обстрілу постраждала жінка 1985 р.н. За добу поранення отримали 4 мирних жителів. Їм вже надається вся необхідна допомога", - констатував голова області.

Як повідомлялося, від ворожих обстрілів на Донеччині загинуло ще 5 людей.

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті