Окупанти заявили, що підготували Маріупольський порт до роботи

У захопленому росіянами Маріуполі заявили про готовність до роботи порту. Про це пишуть пропагандистські телеграм-канали з посиланням на так званого "голову адміністрації" міста Олега Моргуна 24 березня.

За його словами, порт "офіційно" зареєстровано як юрособу, призначено директора, є штат.

"Їздили в росію ..., про що домовилися не знаю ...., але порт буде працювати, він готовий приймати вантажі, обладнання практично на 70% готове - крани, контейнери, під'їзні шляхи..." - сказав Олег Моргун.

Єдине, що бентежить окупантів, це проблеми безпеки перевезення залізницею на окупованій Донеччині, особливо в районі Волновахи.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті