Окупанти заявили, що підготували Маріупольський порт до роботи

У захопленому росіянами Маріуполі заявили про готовність до роботи порту. Про це пишуть пропагандистські телеграм-канали з посиланням на так званого "голову адміністрації" міста Олега Моргуна 24 березня.

За його словами, порт "офіційно" зареєстровано як юрособу, призначено директора, є штат.

"Їздили в росію ..., про що домовилися не знаю ...., але порт буде працювати, він готовий приймати вантажі, обладнання практично на 70% готове - крани, контейнери, під'їзні шляхи..." - сказав Олег Моргун.

Єдине, що бентежить окупантів, це проблеми безпеки перевезення залізницею на окупованій Донеччині, особливо в районі Волновахи.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті