Окупанти заявили про удари по Кремінній і поранення жителів

Псевдовлада "ЛНР" повідомляє про обстріли окупованої Кремінної вчора і сьогодні, 8 і 9 квітня, унаслідок яких поранені троє мирних жителів і згорів будинок. Про це повідомив "голова адміністрації Кремінського муніципального округу" В'ячеслав Третьяков і "міністр охорони здоров'я ЛНР" Наталія Пащенко.

В обстрілах окупанти традиційно звинувачують ЗСУ.

"Під час удару ворожої артилерії 8 квітня 2024 року постраждали мирні жителі Кремінної, чоловік 1964 року народження і жінка 1968 року народження", - цитується Третьяков.

"Поряд з артилерією вони застосували БПЛА, який при нанесенні удару спричинив пожежу в приватному домоволодінні. Розрахунки МНС, які своєчасно прибули, в найкоротші терміни ліквідували загоряння і не дали вогню поширитися на сусідні будинки. Жертв і постраждалих немає", - сказав Третьяков.

Також про жертви вчорашнього та сьогоднішнього обстрілів інформацію озвучила Пащенко.

"Двох постраждалих жінок доправлено до Кремінської ЦММЛ (центральної міської багатопрофільної лікарні). У постраждалих сліпі осколкові поранення нижніх кінцівок, госпіталізовані до хірургічного відділення. Чоловіка 1964 року народження ... доправлено в Луганську республіканську клінічну лікарню, наразі медики борються за його життя", - цитують Пащенка.

Зазначимо, що перевірити інформацію в умовах окупації не є можливим.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті