Окупанти закрили шахту імені Засядька в Донецьку

Рашисти закрили шахту імені Засядька в окупованому Донецьку. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 25 січня.

"Ворог почав закривати шахти, які опинились на тимчасово окупованих територіях, серед них і шахта імені Олександра Засядька", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що шахти закрили через брак шахтарів, відсутність можливості оновлювати обладнання та їх неприбутковість. Крім шахти ім. Засядька, закрито було шахти Калиновська-східна та шахта ім. академіка Скочинського.

Зазначається, що також низку шахт окупанти "приватизували", а саме йдеться про шахти Іловайська, Холодна Балка та ім. Кірова – їм нібито знайшли "інвесторів".

"Зауважимо, що всі ці "приватизації" не матимуть жодної юридичної сили, адже всі ці шахти захоплені й експлуатуються ворогом незаконно, – йдеться в повідомленні. – Це розуміють й "потенційні інвестори", тому ніхто не бажає купляти такий актив. Відтак під "приватизацією" окупанти мають на увазі розкрадання майна шахт через підставні юрособи".

Раніше повідомлялось, що в "ДНР" визнали, що через відсутність грошей буде закрито три ключові шахти, включаючи шахти Засядька та Скочинського.

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті