Окупанти за добу випустили по Херсонщині понад 500 снарядів – 11 людей поранено

Російські окупанти 87 разів обстріляли Херсонську область за добу, випустивши 500 снарядів. Про це 2 березня у Telegram повідомила прес-служба обласної військової адміністрації.

"Російська армія 87 разів обстріляла Херсонську область. За мирними населеними пунктами області випустили близько 500 снарядів із мінометів, РСЗВ, артилерії, танків та БПЛА", - повідомили представники ОВА.

Зокрема, Херсон росіяни атакували двічі. Внаслідок цих атак були пошкоджені житлові приватні та багатоповерхові будинки. Внаслідок цих обстрілів 11 людей отримали поранення, серед них – однорічне маля.

"Дитині уламками скла поранили обличчя та вуха. Зараз хлопчик знаходить у лікарні, його життю нічого не загрожує", - додали в адміністрації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок чергового обстрілу Херсона загинув мирний мешканець.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті