Окупанти за добу випустили по Херсонщині понад 300 снарядів

Російські війська за минулу добу випустили по території Херсонської області 332 снаряди з різних типів озброєння. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Прокудін Олександр у своєму телеграм-каналі 26 листопада.

"За минулу добу противник здійснив 58 обстрілів, випустивши 332 снаряди з мінометів, артилерії, "Градів", танків,  БПЛА, АГС та авіації, два з них - ракетних", - зазначив Прокудін.

Також він окремо зазначив, що по місту Херсон ворог випустив 30 снарядів.

Голова ОВА додав, що російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області.

Жертв та постраждалих серед цивільного населення немає.

Раніше російська армія обстріляла Херсон і область: загинула людина.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті