Окупанти за добу вбили та поранили 8 мешканців Донеччини

Російські окупанти за минулу добу вбили та поранили вісім мирних жителів Донецької області. Про це 7 березня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 6 березня росіяни вбили 1 мешканця Донеччини – у Максимільянівці. Ще 7 людей в області отримали поранення", - заявив чиновник.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення росіяни вбили 1400 та поранили 3138 мирних жителів в області. При цьому Кириленко наголосив, що зараз неможливо встановити точну кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни знищують Авдіївку тактичними авіаційними ракетами, причому у місті ще залишаються 38 дітей.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті