Окупанти за добу скинули понад 50 керованих авіабомб на Херсонщину

Протягом доби противник завдав 9 авіаційних ударів із застосуванням понад 50 керованих авіабомб по населених пунктах Херсонської області. Про це повідомляє у Телеграм командування Сил оборони півдня України 5 листопада.

Також повідомляється, шо ворог продовжує атакувати FPV-дронами. Загалом було зафіксовано 3 таких удари. Також противник скидає з БпЛА інших модифікацій осколкові боєприпаси - таких випадків за добу обліковували 35. Унаслідок цих ударів було поранено двох людей.

За минулу добу ворог здійснив понад 80 артилерійських обстрілів із використанням близько 460 снарядів, зокрема 8 обстрілів населених пунктів.

"По місту Херсон ворог вдарив 4 рази, двічі обстріляно Очаків, також під вогнем окупантів були Тягинка та Кочкарівка. Унаслідок артилерійських обстрілів загинув 1, поранено 5 цивільних і представника Національної поліції, пошкоджено 4 багатоповерхівки, приватні будинки, 2 будівлі магазинів і автомобіль", - зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося, окупанти поцілили у житловий будинок у Херсоні: поранений 61-річний чоловік. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Всі статті