Окупанти за добу просунулися біля низки населених пунктів Донеччини

Про це повідомляє DeepState.

За даними аналітиків, ворог просунувся у селищі Розлив Великоновосілківської селищної громади Волноваського району Донецької області.

Крім цього, окупанти мають успіхи біля Пантелеймонівки Покровського району Донецької області, а також біля селища Нове Краматорського району Донецької області.

Нагадаємо, 30 березня на фронті було зафіксовано понад 170 бойових зіткнень. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті