Окупанти з технікою почали тікати з Мелітополя ближче до узбережжя - ЗМІ

На тимчасово окупованій території Запорізької області росіяни почали перекидати війська і техніку ближче до моря. Про це 2 липня повідомило місцеве видання "РИА-Мелитополь".

"У низці населених пунктів тимчасово окупованої Мелітопольщини помітно активізувалися російські загарбники... Військові рф вирішили масово перебратися ближче до моря. За словами місцевих жителів, у Степанівку Першу, Миронівку та Чкалове заїхала велика партія російських солдатів. Крім цього, на дачах "Запоріжсталі" в Степанівці окупанти розмістили велику кількість військової техніки", - повідомили журналісти.

Також зазначається, що активну участь у розселенні таких "визволителів" беруть зрадники та колаборанти з місцевих сільрад, а також старости. Вони надають списки порожнього житла. Причому іноді в одну будівлю заселяються по 11 окупантів.

Схожу активність загарбників місцеві жителі та журналісти фіксують у районі лиману. Окупанти перевозять туди військову техніку та частини понтонних мостів. Причому всю цю активність росіяни займаються таким перекиданням поспіхом і "буквально літають по селах на фурах".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти і колаборанти почали тікати з півночі Криму.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Донбас
22.02.2026
17:35

Іспанський сором «звільненої» Авдіївки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Очевидно, що пропаганда окупованого Донбасу любить ура-патріотичні інформаційні приводи. Найціннішими вважаються річниці перемог минулого і, звичайно ж, успіхи так званої «СВО». Так, минулого тижня колабораціоністська влада згадала про те, що два...
Всі статті