Окупанти вивозять документи і майно з держустанов півдня України - ЦНС

Окупанти вивозять із держустанов на захоплених територіях Запорізької та Херсонської областей документацію та майно. Про це 11 травня повідомив Центр національного спротиву.

"Окупаційні адміністрації тимчасово окупованих територій Запоріжжя та Херсонщини масово припиняють свою діяльність. Документацію, оргтехніку та інше майно українських державних установ, у яких раніше розміщувалися окупанти, вивозять до РФ", - повідомили в ЦНС.

Також на територію росії виїхали і деякі колаборанти зі своїми сім'ями. Зазначається, що крім держустанов, грабежу зазнають і лікарні. Повідомляється, що з них активно вивозиться медична апаратура.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Мелітополі окупанти протягом дня "мішками спалювали документи".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті